“Biraz sonra”, “yarın yaparım”, “acelesi yok”, “daha vakit var”

Birçok insan bazı işlerini veya görevlerini zaman zaman erteler, ancak bazı insanlarda bu durum iş ve ilişkilerini olumsuz etkileyecek boyutlara varır.

Sürekli erteleme “hastalığı” bir çok bireyin hayatını olumsuz yönde etkiliyor ve çözümsüz kalması iş ve özel hayatlarında, sosyal ilişkilerinde oldukça büyük sorunlar yaşamalarına neden oluyor.

29 Kasım 2019 Cuma akşamı Noema Bilimsel Araştırmalar ve Danışmanlık olarak çağımızda çok önemli bir sorun olan ERTELEME probleminin Bilişsel Davranışçı Müdahale Yöntemi ile ele alınması konusunda düzenlediğimiz eğitime alanda çalışan terapistler ve bu konuda uzmanlaşmak isteyen terapist adayları yoğun ilgi gösterdi. Eğitimi BDT konusunda en yetkin isim olarak kabul edilen hocalarımızdan Psikiyatrist Prof. Dr. M. Hakan Türkçapar ve Çocuk ve Ergen Psikiyatristi Prof. Dr. Özgür Öner hocalarımız gerçekleştirdi.

Amacı; bu alanda eğitim gören ve sahada çalışan bireyleri, ERTELEME sorununu BDT Yöntemi ile ele alması konusunda bilinçlendirmek, kullanacakları doğru teknikleri aktarmak, daha etkin rol almalarını sağlamak ve verilen hizmetin kalitesini arttırmak olan eğitimimize katılan tüm meslektaşlarımıza teşekkür ediyoruz.

Bir Sonraki Eğitime Katıl