“Biraz sonra”, “yarın yaparım”, “acelesi yok”, “daha vakit var”

Birçok insan bazı işlerini veya görevlerini zaman zaman erteler, ancak bazı insanlarda bu durum iş ve ilişkilerini olumsuz etkileyecek boyutlara varır.

Sürekli erteleme “hastalığı” bir çok bireyin hayatını olumsuz yönde etkiliyor ve çözümsüz kalması iş ve özel hayatlarında, sosyal ilişkilerinde oldukça büyük sorunlar yaşamalarına neden oluyor.

Noema Bilimsel Araştırmalar ve Danışmanlık olarak çağımızda çok önemli bir sorun olan ERTELEME probleminin Bilişsel Davranışçı Müdahale Yöntemi ile ele alınması konusunda düzenlediğimiz bu eğitimi, BDT konusunda en yetkin isim olarak kabul edilen hocalarımızdan Psikiyatrist Prof. Dr. M. Hakan Türkçapar ve Çocuk ve Ergen Psikiyatristi Prof. Dr. Özgür Öner hocamızın anlatımları ile ele alacağız.

Eğitimin amacı; bu alanda eğitim gören ve sahada çalışan bireyleri, ERTELEME sorununu BDT Yöntemi ile ele alması konusunda bilinçlendirmek, kullanacakları doğru teknikleri aktarmak,   daha etkin rol almalarını sağlamak ve verilen hizmetin kalitesini arttırmaktır.

Eğitim İçeriği:

 1. Ertelemeye neden olan faktörlerin Zamansal Motivasyon Teorisi bağlamında incelenmesi.
 2. Ertelemenin bilişsel davranışçı modele göre formülasyonu.
 3. Ertelemeyi azaltmaya yönelik bilişsel davranışçı müdahale.
 4. Olgu sunumu, formülasyonu ve tartışması.

Eğitim, mesleki bir eğitim olup psikiyatrist–psikoterapist, psikolog, psikolojik danışman, okullarda çalışmakta olan rehberlik öğretmenleri, halen okumakta olan öğrenciler ve mezunlarına yöneliktir.

Eğitim süresi üç saattir ve eğitime tam katılım sağlayan kişilere eğitim sonunda ‘KATILIMCI SERTİFİKASI’ verilecektir.

TarihDuyurulacaktır.
Saat / Süre__:__ – __:__ (3 saat)
YerFeriye Ortaköy – Galeri Salonu
Ücret300 TL (%18 KDV dahildir)
Son Kayıt TarihiDuyurulacaktır.

Ön Kayıt Formu


  EvetHayır


  E-PostaSMS/Whatsapp


  InstagramFacebookİnternetTavsiye Üzerine

  Hesap Bilgileri

  ING BANK
  NOEMA BİLİMSEL ARAŞ. DAN. İTH. İTH. VE TİC. LTD. ŞTİ.
  IBAN: TR14 0009 9025 2011 1300 1000 03

  GARANTİ BANKASI
  NOEMA BİLİMSEL ARAŞTIRMALAR DANIŞMANLIK İTHALAT İHRACAT VE TİC. LTD.
  IBAN: TR29 0006 2000 5370 0006 2982 46

  Kesin kayıt işleminiz için en geç son kayıt tarihine kadar aşağıdaki hesap numaralarımıza ödemenizi yapmanızı ve ödeme dekontunuzu info@noemadanismanlik.com ya da 0533 273 47 67 no’lu telefona whatsapp yolu ile isim soy ad, irtibat telefonu ve mesleğinizi belirterek göndermenizi rica ederiz.